Halı Saha Maliyeti Ne Kadar

5 (100%) 1 vote

Bu yazımız da; Halı saha maliyeti ne kadar? sorusuna cevap arayacağız. Suni çim halısaha m2 maliyeti fiyatları hakkında forumlarda çok yanıltıcı bilgi verilmektedir. En doğru bilgileri bir dakikalık telefon görüşmesinde öğrenebilirsiniz.

+90 212 534 34 18

kapalı halı saha, kapali saha,

Halı saha maliyeti hesaplama konusunda en önemli husus lokasyondur. İklimsel özelliklere göre dayanıklı malzemelerden oluşması gereken sportif tesisinizin bulunduğu yer bu sebeple önem arz etmektedir. Toprak yapısı, toprağın üzerindeki beton özelliği, yağış durumu, râkım yüksekliği, rüzgar şiddeti vb. durumlar analiz edilerek nokta atışı fiyat çıkartılmalıdır. Sahanın yapılacağı özellikler bilinmeden 60.000 TL –  90.000TL – 140.000 TL – 185.000TL gibi fiyat veren firmalara itibar etmemeniz sizin menfaatinize olacaktır. Tabii her sektörde olduğu gibi halı saha sektöründe de işin ehli olmayan amatör kişiler halı saha yapmaktadır ve bu tarz firmalar hiç bir analiz yapmadan fiyat vermektedir. Sonuç olarak size standart bir halı saha tesisi kurmaktadırlar. Fakat iklim değişikliklerinde çok büyük sorunlar yaşanmaktadır ve geri dönüşü olmayan kazalara sebebiyet olabilmektedir.

Halı sahanızda sporseverlerin can güvenliğinin size emanet olduğunu asla unutmamanız gerekir. Panel sistem kapalı halı sahalarında üst panelinde yapılan ufacık bir vidalama hatası geri dönülmez bir sonuçla noktalanabilir. Veya iş öncesi rüzgarın hesaplanmaması yine aynı şekilde kötü sonuçlar doğurabilir. Beton altı zeminin (toprağın) türü incelenmeden yapılan yapılar yine sorun çıkartmakta olup, komple tesisin zarar görmesine hatta işleyemez duruma gelmesine neden olabilir. Bu  sebeple kesinlikle ve kesinlikle işin ehli, profesyonel bir firma tarafından yapılması gerekmektedir.

halı saha maliyeti

 

Bir cevap yazın