İletişim

iletişim, iletişim sayfası, iletişim sayfası banner, iletişim banner, spor iletişim,

Rate this post

Satış Departmanımıza Ulaşmak İçin;

Telefon: 0212 534 34 18 Dahili:() || Mail: satis@halisahamaliyetleri.com

 

Teknik Birim Departmanımıza Ulaşmak İçin;

Telefon: 0212 534 34 18 Dahili:() || Mail: teknik@halisahamaliyetleri.com

 

Satın Alma Departmanımıza Ulaşmak İçin;

Telefon: 0212 534 34 18 Dahili:() || Mail: satinalma@halisahamaliyetleri.com

 

Lojistik Departmanımıza Ulaşmak İçin;

Telefon: 0212 534 34 18 Dahili:() || Mail: lojistik@halisahamaliyetleri.com

 

İhale Departmanımıza Ulaşmak İçin;

Telefon: 0212 534 34 18 Dahili:() || Mail: ihale@halisahamaliyetleri.com

 

Üretim Departmanımıza Ulaşmak İçin;

Telefon: 0212 534 34 18 Dahili:() || Mail: imalat@halisahamaliyetleri.com

 

Muhasebe Departmanımıza Ulaşmak İçin;

Telefon: 0212 534 34 18 Dahili:() || Mail: muhasebe@halisahamaliyetleri.com

 

Finans Departmanımıza Ulaşmak İçin;

Telefon: 0212 534 34 18 Dahili:() || Mail: finans@halisahamaliyetleri.com

 

İnsan Kaynakları Departmanımıza Ulaşmak İçin;

Telefon: 0212 534 34 18 Dahili:() || Mail: ik@halisahamaliyetleri.com

 

Sekreterya Mail;

sekreterya@halisahamaliyetleri.com

 

Genel Merkez Mail;

info@halisahamaliyetleri.com

 

Fabrika Mail;

fabrika@halisahamaliyetleri.com

 

telefon numarası, halı saha telefon numarası, mail adresi, halı saha mail adresi,adres satırı, halı saha adresi, halı saha adresleri,adres satırı 2, halı saha adresleri, en yakın halı saha,