Halı Saha Yapan Firmalar

hali saha firmaları, halı saha yapan firmalar, halı saha yapan firma,
3.9 (77.78%) 9 votes

Açık ve kapalı halı saha yapan firmalar hakkında bilgiler içeren bu yazımızda; anahtar teslim halı saha yapan firmalar, açık ve kapalı halı saha yapan firmalar firmaları, sentetik çim suni çim halı saha kurulumu yapan firmalar, adres ve telefon bilgileri, anahtar teslim halı saha maliyeti ve fiyatları hakkında bilgi edineceksiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Analya, Adana, Konya, Gaziantep, Şanlıurfa, Kocaeli, Mersin, Diyarbakır vs. vs. Türkiye’nin tüm illerinde halı saha yapan firmalar

2019 yılının en gözde sektörlerinden biri hale gelen halı saha işletmek için en önemli handikap halı sahayı yaptıracağınız firmayı seçmektir. Burada dikkat etmeniz gerene en önemli nüans üretici bir firma olmasıdır. Ülkemizde ve dünya genelinde üretici olan firmalar çok azdır. Genellikle aracı kuruluşlar tarafından yapılan halı sahalarda uygun fiyat ve garantili saha söz konusu olmayabilir. Bu hususu özellikle sormanızda fayda vardır. Sizin halı sahanızı yaptıktan sonra kapanan işletme ile iletişime geçip sorunları çözdürmeniz oldukça zordur. Bu sebeple köklü bir geçmişi olan, üretici bir firma ile anlaşmanız sizin menfaatinize olacaktır. Özellikle garantili bir şekilde teklif sunulmasını talep ediniz.

Eğer insanlara keyifli vakit geçirtecek ve firmanızı tavsiye edecek bir halı saha yaptırmak istiyorsanız, doğru ve işinin ustası firmalarla çalışmanız çok önemlidir. Halı sahada dikkat edilecek olan konuların en başında halı sahada kullanılan malzemelerin kalitesi gelmektedir. Çünkü yaptıracağınız tesiste yapılacak en ufak bir hata, insan hayatının sonlanmasına etki edebilir.

Eğer bir firma ile anlaşmadıysanız ve halı saha yaptıracak iyi bir firma arayışındaysanız, bu yazımızda size doğru firma seçmenin yollarını anlatabiliriz. Halı saha yaptıracağınız firmalara öncelikle referanslarını incelemek ile başlayabilirsiniz. Elbette tek dikkat edilecek konu referanslar değildir. Çünkü günümüzde başkalarının yaptıkları işleri kendi referansları gibi göstererek iş alan çok sayıda firma da bulunmaktadır. Anahtar teslim halı saha yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle üretici bir firma tarafından yaptırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü halı sahanız üretici firma garantisi altında olur.  Sentetik çimleri kendi fabrikalarında ürettikleri için halı saha yapılacak lokasyona ve çıkarılan projeye en uygun çim halıyı üretmektedirler, yine aynı titizlikle halısaha zeminine uygulaması yapılmaktadır. Üretici firmanın bir diğer avantajı da uygun fiyatlarıdır. Halı saha maliyeti hesaplaması konusunda oldukça uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Çünkü üretici bir firma olduğundan arada bir komisyoncu olmayacaktır bu da fiyatı oldukça düşürecektir. Ayrıca üretici firmalar halı saha zemin kaplamasında kullanılan sentetik çim için sizlere garanti de sunmaktadır. Halı saha yapan firmaların dikkat ettiği en önemli iş yükü, sentetik çim serim işlemidir. Bu işlem kesinlikle ve kesinlikle işin ehli, profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Ufak bir statik hesaplama hatası sonucu, ileriki zamanda zeminde bozulmalar gözlemlenebilir.

 

Halı saha yaptırmak istediğiniz firmayı belirlemek için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Firma seçiminde dikkat edeceğiniz noktalar şu şekilde sıralanabilir;

 • Firmanın halı saha yapımına başladığı yıla dikkat etmelisiniz. Bu sektörde tecrübe oldukça önemlidir.
 • Firmanın önceden yaptığı işlerden ne kadar memnuniyet aldıklarını öğrenmelisiniz.
 • Firmanın ekipmanına ve ekibinde bulunan çalışanların tecrübesine bakmalısınız.
 • Halı sahada kullanılan suni çimin markasına dikkat etmelisiniz.
 • Firmanın suni çiminin kalınlığına dikkat etmelisiniz.
 • Halı saha yapan firmanın üretici firma olup olmadığına dikkat edin.
 • Halı sahanızda kullanılacak ekipmanların üretim yerine ve kalitesine dikkat edin.
 • Firmanın size verdiği garantide önemlidir. Firma ne kadar süre garanti veriyor dikkat edin.
 • Firmanın FİFA sertifikası olup olmadığına mutlaka bakmalısınız.
 • Firmanın teknik ekibini dikkatli incelemelisiniz.
 • Firmanın kadrosu kaç kişiden oluşuyor ve işi kendileri mi yapıyor yoksa dışarıdan mı yaptırıyor iyice incelemelisiniz.

 

açık halı saha, açık halı saha maliyeti, halı saha maliyeti, halı saha maliyeti blog, kapalı halı saha, kapalı halı saha maliyeti,

Halı Saha Yapan Firmalar” için 4 yorum

 1. Halı saha yapan firma seçimi hakkında çok yararlı bilgiler vermişsiniz teşekkür ederim. Çok bilgilendirici oldu. Teşekkürler.

 2. Halı saha yapan firmalar araştırması yapıyordum, halı saha açmayı düşünüyorum da. Bu yazınız çok yardımcı oldu bana. Çok bilgilendirici bir yazı olmuş ne kadar teşekkür etsem az.

Bir cevap yazın