Halı Saha Yapım Ücretleri

halı saha yapımı, halı saha ücretleri,
5 (100%) 1 vote

2019 yılında en çok halı saha yapan firmaları arasında bulunan firmamız, uygun halı saha yapım ücretleri sunmaktadır.

Suni çimin hav boyu, dokuma sıklığı gibi fiyatı değiştiren unsurlar bulunmaktadır. Sentetik çimin boyu dokuma sıklığı vs gibi etkenlerin yanında kullanılacak sentetik çimin markası da oldukça önemlidir. Çin malı diye tabir edilen çok ucuz ve kalitesiz suni çim kullanırsanız, ilk başta makül bir fiyat gibi görünebilir, lakin çok kısa sürede suni çim deforme olacaktır ve çok kısa sürede değiştirmeniz gerekmektedir. Kesinlikle kendini kanıtlamış kaliteli suni çim kullanmak ileriki zamanda size maddi açıdan daha fazla yarar sağlayacaktır. Bu sebeple suni çim tercihine göre fiyat skalası değişmektedir. Ayrıca, halı sahanın yapımı sırasında kullanılacak diğer malzemelerin seçimi de fiyatı yükseltip-azaltan unsurlardan birisidir.

Sahanın bulunduğu bölgenin iklimsel yapısına göre bizim yönlendirmemiz ile seçeceğiniz suni çimler, garantili ürünlerdir. Sadece suni çimi tarafımızdan temin edebileceğiniz gibi, komple tesis inşaası konusunda da bizi tercih edebilirsiniz.

Yurtdışında yürüttüğümüz halı saha projelerini genellikle anahtar teslim olarak gerçekleştirmekteyiz. Üretici bir firma olmamızın yanı sıra tesis içerisinde kullandığımız malzemeler son derece kaliteli olup bir çok avrupa standartı ürünün üzerinde bir kaliteye sahiptir. Ayrıca garantili zemin uygulamalarımız ile ileride yaşanacak herhangi bir sorunda ücretsiz olarak onarım yapmaktayız.

Boş bir arazinin/arsanın üzerine komple halı saha tesisi kurmaktayız. Soyunma odalarından lavabolara kadar, karşılama bankosundan büfesine kadar A‘dan Z‘ye tam tesis kurup tarafınıza kullanımı hazır bir şekilde teslim etmekteyiz. Ayrıca, anahtar teslim projelerimizde kaliteli futbol topu, özel yapım fosforlu oyuncu yeleği, maç randevu takvimi vs tarzında ufak hediyeler ile sahanızı komple hazır bir şekilde teslim etmekteyiz.

Anahtar teslim olarak teslim aldığınız halı sahanız hemen ertesi gün maç oynatmak için hazır olmaktadır.

En uygun fiyata, en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız ile hemen iletişime geçip aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Aşağıda örnek bir halı saha tesisisin bitmiş halinin görselleri bulunmaktadır.

soyunma odası, halı saha soyunma odası, örnek soyunma odası, halı saha tuvaleti, örnke tuvalet, tuvalet konsepti, temiz tuvalet, halı saha lavabosu, halısaha el yıkama, halı saha soyunma odası, örnek soyunma odası, halı saha dolapları, halı saha kafetarya, halı saha büfe, örnek büfe, büfe konsepti, örnek halı saha, örnek saha projesi, halı saha projesi, halı saha yapımı, halı saha yapım ücretleri,

HALI SAHA YAPIMI

Halı Saha Yapım Ücretleri” için bir yorum

  1. Merhaba nasılsınız ben Mahsup Humkeyd konuşuyorum sizile kusra bakmayın türkçem pek iyi değil. Ben halı saha istiyorum ben her şeyi bi bilgi istiyorum nmunesi istiyorum mesala kaleteli nasıl kaç kaleteliniz var herşey bilgi istiyorum ben halı sahaya alıyorum onu için herşey oğremek istiyorum. Çok sağol siza rahatsız etim iyi günler Afedersiniz saha metrisi 26-46 istiyorum

Bir cevap yazın